Me Consultancy

Bitmiş Etkinlik
Vedubox'ın katkılarıyla düzenlediğimiz bu webinarda İstek 1915 Çanakkale Okulları Eğitim Koordinatörü Murat Türetken ile Öğretmenlerin Online Eğitimi Nasıl Etkili Hale Getirebileceği hakkında sohbet edeceğiz ve sizlerden gelen soruları cevaplandıracağız
Yaratıcı Girişimcilik Hakkında
Bitmiş Etkinlik
Me Consultancy'nın katkılarıyla düzenlediğimiz bu webinarda Istanbul Concept Gallery Direktörü ve Kuratör Işık Gençoğlu ile Yaratıcı Girişimcilik hakkında sohbet edeceğiz ve sizlerden gelen soruları cevaplandıracağız.
Youtube Videoları Nasıl Çekilir
Bitmiş Etkinlik
Perfection Digital Studio'da Kurucu Ortak ve Yapımcı olan Ekrem Doydu ev yapımı Youtube videoları nasıl çekilir bunu gösterirken, Youtube kanalını büyütme ve abone sayısını arttırarak kitlelere ulaşma yollarını da anlatacak.
Bitmiş Etkinlik
17/06/2020
Motus Consultancy firmasının kurucusu ve danışman Can Erer ile Düşüncelerini Değiştir, Dünyan Değişsin adı bir sohbet gerçekleştireceğiz
Eticaret sohbetleri Yeni Normalde Eticaret
Bitmiş Etkinlik
ME Consultancy'nin, Ticimax'ın katkılarıyla düzenlendiği E-Ticaret Sohbetleri'nin bu haftaki konusu Yeni Normalde E-Ticaret. Kaçırmayın.
Musteri Basari Programi Bursu Kazanmak Ister misi
Bitmiş Etkinlik
23/06/2020
Me Consultancy’nın katkılarıyla düzenlediğimiz bu webinarda Satış Pazarlama Yolculuğunda Stratejik Pazarlama Danışmanı olan Burcu Ateş ve Stratejik Satış Danışmanı Ahmet Yardımcı ile Müşteri Başarı Programı hakkında sohbet edeceğiz ve sizlerden gelen soruları cevaplandıracağız. ME Consultancy Kurucusu Başarılı iş insanı Murat...
İl DNAsı ile Yüksek Satışlar
Bitmiş Etkinlik
Bu webinarda ThinkAloud'da Stratejist ve Danışman olan Ali Yeteroğlu ve Game Kudra'da Stratejist ve Moderatör olan Esra Baykal ile perakende mağazacılıkta, mağaza lokasyonundan, mesajlara, ürün gamından ürün yerleşimine kadar, bölgesel farklılıklar, tüketici davranışsal özellikleri, yöresel öncelikler hakkında sohbet edeceğiz
Dijital Harita ve Navigasyonun Hayatimiza Etkisi
Bitmiş Etkinlik
26/06/2020
Me Consultancy'nın katkılarıyla düzenlediğimiz bu webinarda Başarsoft Kurucu Ortağı Alim Küçükpehlivan ile Dijital Harita ve Navigasyonun Hayatımıza Etkisi hakkında sohbet edeceğiz ve sizlerden gelen soruları cevaplandıracağız.
Çağımızın Sorunu Tükenmişlik Sendromu
Bitmiş Etkinlik
29/06/2020
Me Consultancy’nın katkılarıyla düzenlediğimiz bu webinarda Dr. Burcu Yiğit ile Tükenmişlik Sendromu hakkında sohbet edeceğiz ve sizlerden gelen soruları cevaplandıracağız. Kayıt için Tıklayınız.
Yeni Normalde E-Ticaret
Bitmiş Etkinlik
03/07/2020
ME Consultancy olarak Ticimax'ın katkılarıyla düzenlediğimiz bu webinarda Yeni Normal'de E-Ticaret hakkında sohbet edeceğiz.
Etkinlik Ara