Teknoloji

Burada, Teknoloji ile ilgili tüm çevrimiçi online etkinlikleri izleyebilirsiniz.

Yurtdışı
Bitmiş Etkinlik
Join Dr. Eren Kocyigit to learn about building a successful Growth-Driven Marketing strategy. He will be covering how to perform an Internal Checkup, Competitor Analysis, Customer Research and Analysis as well as creating Personas, Positioning and Growth Funnels.
Yurtdışı
How Agencies & Advertisers Can Make the Most of Paid Media Right Now
Bitmiş Etkinlik
During an economic downturn, ad market dynamics and ad buyer behaviors shift. Amid these changes, it’s critical for consumer brands to continue to advertise.
Otonom Araçlar Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesinin Gerçek Hayatta Uygulanması
Bitmiş Etkinlik
Teknokentliler Anlatıyor serimizin konuğu Eatron Technologies CTO'su Can Kurtuluş, "Otonom Araçlar- Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesinin Gerçek Hayatta Uygulanması" sunumu ile 22 Haziran Pazartesi günü, saat 16.00'da İTÜ ARI Teknokent Youtube kanalında!
Ulastirma ve Altyapi Dijital Gelecek Zirvesi
Bitmiş Etkinlik
23/06/2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın ilan ettiği Dijital Farkındalık ve Siber Vatan Kampanyası çerçevesinde ulaşım ve altyapı sektörlerinin kanaat önderlerini “Ulaştırma ve Altyapıda Dijital Gelecek Zirvesi”nde bir araya getiriyor.
Gelecekte Hangi Teknolojiler Öne Çıkacak
Bitmiş Etkinlik
24/06/2020
Gelecekte Hangi Teknolojiler Öne Çıkacak? Wtech Seminerleri kapsamında bu hafta geleceğin teknolojilerini konuşacağız.
Buyuk veri ve IoT Stratejileri
Bitmiş Etkinlik
Bilişim Zirvesi etkinlikleri son dönemin en çok konuşulan konularından biri olan Büyük Veri ve IoT Stratejileri başlıklı dijital etkinlik düzenliyor. 25 Haziran'da düzenlenecek etkinlik için kayıt olmayı unutmayın.
E-ticaret dunyasinda onemli oyunca olmanin adimlari -CrenvoIK
Bitmiş Etkinlik
E-Ticaret Dünyasında Önemli Oyuncu Olmanın Adımları konulu online seminer L’Oréal- Head of ECommerce, Deniz Kutsal ile canlı olarak Zoom üzerinden gerçekleştirilecektir.
Dijital Harita ve Navigasyonun Hayatimiza Etkisi
Bitmiş Etkinlik
26/06/2020
Me Consultancy'nın katkılarıyla düzenlediğimiz bu webinarda Başarsoft Kurucu Ortağı Alim Küçükpehlivan ile Dijital Harita ve Navigasyonun Hayatımıza Etkisi hakkında sohbet edeceğiz ve sizlerden gelen soruları cevaplandıracağız.
Coderspace Front-End Hackathon Başlıyor
Bitmiş Etkinlik
Coderspace Front-End Hackathon başvuruları açıldı! Ödüllü Online Front-End Hackathon'da kendini geliştir, Coderspace profilini tamamlayarak iş teklifleri al ve ödüller için yarış!
Dijital Gelecek
Bitmiş Etkinlik
29/06/2020
Ekonomist Dergisi`nin organize ettiği ve Dijital Gelecek Konulu canlı yayın konuğu Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu, Gözde Yeniova Saylak'ın sorularını yanıtlıyor!
Etkinlik Ara