Etkinlikler

Burada Girişimcilik ile ilgili tüm çevrimiçi online etkinlikleri izleyebilirsiniz.

Yeni Normalde Çalışma Sistemleri & Girişimcilik
Bitmiş Etkinlik
Kolektif House Kurucusu Ahmet Onur, yeni normalde çalışma şekillerinin hangi yöne evrileceği konusunda öngörülerini ve girişimcilik hakkında merak edilenleri seninle paylaşacak.
Pandemi açılıyor, satışlar başlayacak mı
Bitmiş Etkinlik
Pandemi sürecinde satış üzerine konuşmak için motivasyonumuz yoktu. Ancak normalleşme süreci ile birlikte bizi bekleyen yeni dönemde satış üzerine konuşacağız.
Hayatını Dijital ile Dönüştüren Kadın Girişimciler
Bitmiş Etkinlik
Dördüncüsünü düzenleyeceğimiz etkinlikte dijital ile hayatını dönüştüren Dijital Pazarlama Eğitmeni Reyhan Açıkelli dijital ile nasıl tanıştığı, hayatını nasıl dönüştürdüğü anlatarak kadın girişimcilere yönelik dijital pazarlama tavsiyelerinde bulunacak.
yaratıcı sektörlerde girişimcilik
Bitmiş Etkinlik
Türkiye Girişimcilik Vakfı tarafından Youtube’dan canlı yayınlanan Gtalks’ta Can Öz ile yaratıcı sektörlerde girişimcilik üzerine konuşuyoruz.
Hüsnü Özyeğin ile Girişimcilik Üzerine
Bitmiş Etkinlik
Gtalks'ta Sina Afra’nın moderatörlüğünde Hüsnü Özyeğin ile girişimcilik üzerine yapacağımız söyleşi youtube üzerinden canlı yayınlanacak.
Girişimciler İçin Marka Stratejisi ve Marka Yolculuğu
Bitmiş Etkinlik
Özgür Ahmet Köse ile Girişimciler İçin Marka Stratejisi ve Marka Yolculuğu Eğitimi 2 Temmuz Perşembe günü saat 14.00'te gerçekleşecek.
İnsanın Fabrika Ayarları
Bitmiş Etkinlik
Gtalks'ta bu akşam Prof. Dr. Sinan Canan ile "İnsanın fabrika ayarları" üzerine konuşuyoruz. Youtube üzerinden canlı yayınlanacak Gtalks'un kayıtlarını da kanalımızdan izleyebilirsiniz.
Kapitalizm 2.0 Sosyal Fayda ve Pazarlama Trendlerinde Neleri Güncelliyor
Bitmiş Etkinlik
Kapitalizm 2.0 Sosyal Fayda ve Pazarlama Trendlerinde Neleri Güncelliyor? sorusuna yanıt arayacağımız girişim sohbetlerinde bu haftaki konuğum Sayın İsmail Hilmi Adıgüzel.
Türkiye Girişim Ekosistemi
Bitmiş Etkinlik
Startups.watch tarafından düzenlenecek Türkiye Girişim Ekosistemi 2. Çeyrek Etkinliği programında tüm girişim ekosistemindeki gelişmeleri bulabilirsiniz.
Sağlıklı Yaşamın İpuçları
Bitmiş Etkinlik
Değerli Uzman Fiyoterapist arkadaşımız Deniz Alkan ile herkes için sağlıklı yaşamın ipuçlarını girişimci bakış açısıyla konuşacağız.
Etkinlik Ara