Etkinlikler

Burada, Eğitim sektörü ile ilgili tüm çevrimiçi online etkinlikleri izleyebilirsiniz.

Teknoloji Girisimcileri icin Hukuk
Bitmiş Etkinlik
Özyeğin Üniversitesi Sürekli Eğitim Akademisi organizasyonuyla kuruluştan yatırıma tüm sürecin konuşulacağı "Teknoloji Girişimcileri için Hukuk" webinarı bu akşam saat 19:00'da.
Bitmiş Etkinlik
Eğitim Liderleri platformunun 13 Haziran Cumartesi günü düzenleyeceği Online Seminer'in konuğu Görsel Sanatlar Öğretmeni Nesibe Ecevit.
Hersey gorundugu kadar mukemmel mi
Bitmiş Etkinlik
18/06/2020
Yazar, biyolog ve sinir bilimci Prof. Dr. Sinan Canan ve Türkiye’nin en deneyimli yönetici ve lider koçlarından Dost Can Deniz MCC ile Toplum 5.0 üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştireceğiz. Toplum 5.0, siber uzay ve fiziksel alan arasında gelişmiş bir bağ...
NeuroOnline Webinar
Bitmiş Etkinlik
19/06/2020
Nöropazarlama Tekniklerini Dijitale Nasıl Taşıdık? Yeni Online çözümlerimizle nasıl nöropazarlama araştırmaları yürütüyoruz?
Sinava 1 kala motivasyon soylesisi
Bitmiş Etkinlik
Matematik öğretmeni Sefa Özdeniz’in Instagram Canlı yayın konuğu Tecübeli Eğitmen ve Danışman Hakan Çalışır. “Sınava 1 Kala Motivasyon Söyleşisi” şeklinde geçecek canlı yayında aileler ve öğrenciler için yaklaşan sınav heyecanı ve neler yapılması gerektiğiyle ilgili önemli ipuçları paylaşılacak!
Tatillerin Cocuk Gelisimindeki Rolu
Bitmiş Etkinlik
Eğitim Liderleri platformunun 22 Haziran Pazartesi günü düzenleyeceği ve Sezon'un Finali olacak olan online seminer’in konuğu Gazi Üniversitesi'nden Dr. Tamer Karakoç.
Musteri Basari Programi Bursu Kazanmak Ister misi
Bitmiş Etkinlik
23/06/2020
Me Consultancy’nın katkılarıyla düzenlediğimiz bu webinarda Satış Pazarlama Yolculuğunda Stratejik Pazarlama Danışmanı olan Burcu Ateş ve Stratejik Satış Danışmanı Ahmet Yardımcı ile Müşteri Başarı Programı hakkında sohbet edeceğiz ve sizlerden gelen soruları cevaplandıracağız. ME Consultancy Kurucusu Başarılı iş insanı Murat...
Startuplar için Fikri ve Sınai Hakların Korunması
Bitmiş Etkinlik
01/07/2020
Av. Gülenay Kavcar, Av. Tolga Sevinir, Av. Özge Latifoğlu ile Startuplar için Fikri ve Sınai Hakların Korunması Eğitimi olacaktır.
Temel Diksiyon Atölyesi
Bitmiş Etkinlik
02/07/2020
Dr. Burcu Yiğit tarafından düzenlenecek Temel Diksiyon Atölyesi 2 Temmuz Perşembe günü verilecektir. Kendine yatırım yapmak isteyen herkes katılabilir.
PLC Eğitimi
Bitmiş Etkinlik
PLC Eğitimi konu başlıklı webinarımıza katılmak için WEBINAR talep formunu doldurarak başvurmanız yeterlidir.
Etkinlik Ara