E-Ticaret

Burada, E-Ticaret ile ilgili tüm çevrimiçi online etkinlikleri izleyebilirsiniz.

Seo Hakkinda Merak Edilenler
Bitmiş Etkinlik
Ticimax, E-Ticaret Masası sohbetlerinin Whohu Pazarlama Direktörü Emrah Gazi Candan ile Instagram canlı yayınında SEO Hakkında Merak Edilenleri konuşacağız.  Saat 21:30'da E-ticaret Masasında Buluşalım.
E-Ticaret Masası Mylovebutik.com e-ticaret girisim hikayesi
Bitmiş Etkinlik
Ticimax'ın E-Ticaret Sohbetleri Programında Pınar Keleş'in konuğu MyLoveButik Kurucu Ortağı Neslihan Yakut ile Instagram canlı yayınında www.mylovebutik.com'un E-ticaret Girişim Hikayesini konuşacağız.
Bitmiş Etkinlik
İstanbul Ticaret Odası, “Covid19 Sonrası Değişen ETicaret ve Pazarlama Dinamikleri” konulu webinar düzenleyecek.
E-ticarette odeme sistemleri
Bitmiş Etkinlik
Ticimax’ın E-Ticaret Sohbetleri Programında Pınar Keleş, İyzico Startup İlişkileri&İş Geliştirme Uzmanı Ekmel H. Uyar ile E-ticaret'te Ödeme Sistemlerini masaya yatıracak.
Eticaret sohbetleri Yeni Normalde Eticaret
Bitmiş Etkinlik
ME Consultancy'nin, Ticimax'ın katkılarıyla düzenlendiği E-Ticaret Sohbetleri'nin bu haftaki konusu Yeni Normalde E-Ticaret. Kaçırmayın.
E-ihracat altyapısının olmazsa olmazları
Bitmiş Etkinlik
19/06/2020
Bu haftaki T-SOFT E-İhracat Seminerlerinde T-Soft Satış Müdürü Tolgay Çetinkaya ile yapacağımız webinar'ın konusu "E-ihracat  Altyapısının Olmazsa Olmazları."
E-İhracat'ın Matematiği
Bitmiş Etkinlik
25/06/2020
E-İhracat'ın Matematiği konulu Bu haftaki T-SOFT E-İhracat Seminerlerinde konuğumuz T-Soft Satış Müdürü Tolgay Çetinkaya.
haticeteyze.com Eticaret Girişim Hikayesi
Bitmiş Etkinlik
Hatice Teyze Doğal Ürünlerin Kurucusu Berrin Işıl Tan ile E-Ticaret Masası Instagram canlı yayınında http://haticeteyze.com 'un Eticaret Girişim Hikayesini konuşacağız. 
Geleceğim E-ticaret Online Konferans
Bitmiş Etkinlik
30/06/2020
Geleceği birlikte yakalıyoruz! Geleceğim E-Ticaret Online Konferansı ile e-ticaret hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve işinizi büyütmek için 30 Haziran saat 14:00’te buluşalım!
E-Ticarette Dijital Dönüşüm ve Stratejileri
Bitmiş Etkinlik
İstanbul Ticaret Odası, "E-Ticaret'te Dijital Dönüşüm ve Dijital Dönüşüm Stratejileri” konulu webinar düzenleyecek. Ücretsiz etkinliğimize siz de davetlisiniz.
Etkinlik Ara