Etkinlikler

Burada, Dijital Pazarlama ile ilgili tüm çevrimiçi online etkinlikleri izleyebilirsiniz.

Eticaret Masası Email Pazarlama
Bitmiş Etkinlik
Türkiye'nin En Gelişmiş E-ticaret Altyapısı hizmeti sunan şirketi olan Ticimax'ın E-Ticaret Sohbetleri'nin bugünki konusu E-Pazarlama Taktikleri.
Online Sosyal Medya Yönetimi
Bitmiş Etkinlik
SosoMotion Kurucusu Songul Doğan tarafından En sade anlatımla Online Sosyal Medya Atölyesi'ne davetlisiniz. 3 günlük programla sayfanızı profosyonel şekilde yönetir hale gelebilirsiniz. Takipçilerinizi arttırarak onlarla sıkı bir bağ kurup hedeflediğiniz müşteri kitlesine ve kazanca ulaşabilirsiniz. ⠀
Bitmiş Etkinlik
Next week we will talk about How to Create Growth-Driven Content Marketing plans
Kişiselleştirilmiş Pazarlama Teknikleri
Bitmiş Etkinlik
Ticimax’ın E-Ticaret Sohbetleri Programında Pınar Keleş, Revotas Customer Success Manager Yiğit Çiftçi ile Kişiselleştirilmiş Pazarlama Tekniklerini masaya yatıracak.
Yurtdışı
Cost Attribution in Google Analytics (2)
Bitmiş Etkinlik
Please join us on Wednesday, June 24th at 16:30 CEST (10:30 ET), to learn how to automatically attribute your advertising cost data to Google Analytics using Funnel. We understand that everyone has busy schedules and can’t always attend hour-long webinars,...
How to Create Growth-Driven PPC Marketing Plans
Bitmiş Etkinlik
In this webinar, we will talk about How to Create Growth-Driven PPC Marketing plans at NBT.
E-ticaret dunyasinda onemli oyunca olmanin adimlari -CrenvoIK
Bitmiş Etkinlik
E-Ticaret Dünyasında Önemli Oyuncu Olmanın Adımları konulu online seminer L’Oréal- Head of ECommerce, Deniz Kutsal ile canlı olarak Zoom üzerinden gerçekleştirilecektir.
Kisiler icin etkin linkedin kullanimi
Bitmiş Etkinlik
Kişiler Etkili Linkedin Kullanımı Eğitiminde buluşalım mı? Hem de ONLINE olarak istediğiniz yerden katılabileceğiniz şekilde. Şimdi 5 adımda bu ONLINE eğitime bakalım mı? 1. Bu eğitim ONLINE olarak nasıl gerçekleşecek? Bu eğitim için online kontenjanım 10 kişi. Özellikle 10 kişide...
Dijital Pazarlama Eğitimi
Bitmiş Etkinlik
Markanızı öne çıkarmak ve daha fazla kişi tarafından görünür olmasını sağlamak, web sitenizin ve dijital varlıklarınızın trafiğini artırmak ve dijital pazarlamaya dair bilmeniz gerekenler ve ipuçları bu eğitimde!
Key Growth Topics for Event Industry
Bitmiş Etkinlik
Dr. Eren Kocyigit will elaborate on the key growth topics for the event industry together with his guest speaker Baris Onay, the Chief Commercial Officer at the London-based global media company- Tarsus Group.
Etkinlik Ara