Istanbul Ayvansaray Universitesi Online Kariyer Gunleri
Bitmiş Etkinlik
Dünyaca Covid-19 salgınına karşı mücadele vererek evde kaldığımız bu günlerde sektör profesyonellerini Online Kariyer Günleri’nde sizlerle buluşturuyoruz.
Medya`nin degisimi ile Dijital Yayincilikta Kariyer ve E-spor
Bitmiş Etkinlik
Kariyer yolculuğunda adımlarını daha güçlü atabilmen için gerçekleştirdiğimiz canlı yayın serimizde seninle bir arada olmaktan mutluyuz. Spor Analisti ve Yorumcusu Kaan Kural, geleneksel medyanın dijital medyaya kayması ile oluşan kariyer fırsatlarını ve e-spor hakkında merak ettiğin tüm bilgileri seninle paylaşacak....
Hayatını Dijital ile Dönüştüren Kadın Girişimciler
Bitmiş Etkinlik
Dördüncüsünü düzenleyeceğimiz etkinlikte dijital ile hayatını dönüştüren Dijital Pazarlama Eğitmeni Reyhan Açıkelli dijital ile nasıl tanıştığı, hayatını nasıl dönüştürdüğü anlatarak kadın girişimcilere yönelik dijital pazarlama tavsiyelerinde bulunacak.
Yeni Çağın Aranan Becerileri ile Dijital Yakalı Olmak
Bitmiş Etkinlik
Danışman, Yazar ve Konuşmacı İnan Acılıoğlu, sürekli gelişen dijital çağda iş hayatına adapte olabilmen için hangi becerileri nasıl kazanman gerektiğini ve neden iş hayatında dijital yakalı olmak gerektiğini seninle paylaşacak.
Değişim Sürecinde Dengede Kalmak
Bitmiş Etkinlik
Değişim Sürecinde Dengede Kalmak konulu Yaşanan değişimlerin kariyer yolculuğuna etkisini ele alacağımız canlı yayınımızda yine bir aradayız!  
Zor Zamanlarda
Bitmiş Etkinlik
Eğitmen ve Profesyonel Koç Emre Peker, belirsizlik barındıran anlarda ve zor zamanlarda nasıl bir yol izlemen gerektiğini seninle paylaşacak.  
Stres Seni Yenmesin
Bitmiş Etkinlik
Stres Seni Yenmesin konulu Temmuz ayının ilk canlı yayınıyla kariyer yolculuğunda sana destek olmaya devam ediyoruz
Güncel Navigasyon Yüksek Motivasyon
Bitmiş Etkinlik
Güncel Navigasyon Yüksek Motivasyon, Hedef  ve iletişim unsurlarının önemine değineceğimiz yeni bir canlı yayınımızla yine bir aradayız!
Yokluğun İçindeki Varlıkları Keşfetmek
Bitmiş Etkinlik
Yokluğun İçindeki Varlıkları Keşfetmek konusu ile Kariyer yolculuğunda sana destek olacak bir canlı yayınımızla daha karşındayız!
Yeni Nesil Liderlik ve Kariyer Gelişimi
Bitmiş Etkinlik
Yeni Nesil Liderlik ve Kariyer Gelişimi eğitimi ile kariyer yolculuğunda sana destek olmaya devam ediyoruz!
Etkinlik Ara