Girişimcilik

Teknoloji Girisimcileri icin Hukuk
Bitmiş Etkinlik
Özyeğin Üniversitesi Sürekli Eğitim Akademisi organizasyonuyla kuruluştan yatırıma tüm sürecin konuşulacağı "Teknoloji Girişimcileri için Hukuk" webinarı bu akşam saat 19:00'da.
Yeni Normalde Çalışma Sistemleri & Girişimcilik
Bitmiş Etkinlik
Kolektif House Kurucusu Ahmet Onur, yeni normalde çalışma şekillerinin hangi yöne evrileceği konusunda öngörülerini ve girişimcilik hakkında merak edilenleri seninle paylaşacak.
Pandemi açılıyor, satışlar başlayacak mı
Bitmiş Etkinlik
Pandemi sürecinde satış üzerine konuşmak için motivasyonumuz yoktu. Ancak normalleşme süreci ile birlikte bizi bekleyen yeni dönemde satış üzerine konuşacağız.
Online Sosyal Medya Yönetimi
Bitmiş Etkinlik
SosoMotion Kurucusu Songul Doğan tarafından En sade anlatımla Online Sosyal Medya Atölyesi'ne davetlisiniz. 3 günlük programla sayfanızı profosyonel şekilde yönetir hale gelebilirsiniz. Takipçilerinizi arttırarak onlarla sıkı bir bağ kurup hedeflediğiniz müşteri kitlesine ve kazanca ulaşabilirsiniz. ⠀
E-Ticaret Masası Mylovebutik.com e-ticaret girisim hikayesi
Bitmiş Etkinlik
Ticimax'ın E-Ticaret Sohbetleri Programında Pınar Keleş'in konuğu MyLoveButik Kurucu Ortağı Neslihan Yakut ile Instagram canlı yayınında www.mylovebutik.com'un E-ticaret Girişim Hikayesini konuşacağız.
Hayatını Dijital ile Dönüştüren Kadın Girişimciler
Bitmiş Etkinlik
Dördüncüsünü düzenleyeceğimiz etkinlikte dijital ile hayatını dönüştüren Dijital Pazarlama Eğitmeni Reyhan Açıkelli dijital ile nasıl tanıştığı, hayatını nasıl dönüştürdüğü anlatarak kadın girişimcilere yönelik dijital pazarlama tavsiyelerinde bulunacak.
haticeteyze.com Eticaret Girişim Hikayesi
Bitmiş Etkinlik
Hatice Teyze Doğal Ürünlerin Kurucusu Berrin Işıl Tan ile E-Ticaret Masası Instagram canlı yayınında http://haticeteyze.com 'un Eticaret Girişim Hikayesini konuşacağız. 
Hüsnü Özyeğin ile Girişimcilik Üzerine
Bitmiş Etkinlik
Gtalks'ta Sina Afra’nın moderatörlüğünde Hüsnü Özyeğin ile girişimcilik üzerine yapacağımız söyleşi youtube üzerinden canlı yayınlanacak.
TİNK Okulları Kurucusu Zeynep Dereli
Bitmiş Etkinlik
Tink Okulları Kurucusu ve Siyaset Girişimcisi Zeynep Dereli ile Söyleşi programına btmistanbul Instagram hesabımızdan katılabilirsiniz.
İnsanın Fabrika Ayarları
Bitmiş Etkinlik
Gtalks'ta bu akşam Prof. Dr. Sinan Canan ile "İnsanın fabrika ayarları" üzerine konuşuyoruz. Youtube üzerinden canlı yayınlanacak Gtalks'un kayıtlarını da kanalımızdan izleyebilirsiniz.
Etkinlik Ara