E-Ticaret

Seo Hakkinda Merak Edilenler
Bitmiş Etkinlik
Ticimax, E-Ticaret Masası sohbetlerinin Whohu Pazarlama Direktörü Emrah Gazi Candan ile Instagram canlı yayınında SEO Hakkında Merak Edilenleri konuşacağız.  Saat 21:30'da E-ticaret Masasında Buluşalım.
E-Ticaret Masası Mylovebutik.com e-ticaret girisim hikayesi
Bitmiş Etkinlik
Ticimax'ın E-Ticaret Sohbetleri Programında Pınar Keleş'in konuğu MyLoveButik Kurucu Ortağı Neslihan Yakut ile Instagram canlı yayınında www.mylovebutik.com'un E-ticaret Girişim Hikayesini konuşacağız.
Bitmiş Etkinlik
İstanbul Ticaret Odası, “Covid19 Sonrası Değişen ETicaret ve Pazarlama Dinamikleri” konulu webinar düzenleyecek.
Eticaret sohbetleri Yeni Normalde Eticaret
Bitmiş Etkinlik
ME Consultancy'nin, Ticimax'ın katkılarıyla düzenlendiği E-Ticaret Sohbetleri'nin bu haftaki konusu Yeni Normalde E-Ticaret. Kaçırmayın.
E-ihracat altyapısının olmazsa olmazları
Bitmiş Etkinlik
19/06/2020
Bu haftaki T-SOFT E-İhracat Seminerlerinde T-Soft Satış Müdürü Tolgay Çetinkaya ile yapacağımız webinar'ın konusu "E-ihracat  Altyapısının Olmazsa Olmazları."
haticeteyze.com Eticaret Girişim Hikayesi
Bitmiş Etkinlik
Hatice Teyze Doğal Ürünlerin Kurucusu Berrin Işıl Tan ile E-Ticaret Masası Instagram canlı yayınında http://haticeteyze.com 'un Eticaret Girişim Hikayesini konuşacağız. 
Geleceğim E-ticaret Online Konferans
Bitmiş Etkinlik
30/06/2020
Geleceği birlikte yakalıyoruz! Geleceğim E-Ticaret Online Konferansı ile e-ticaret hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve işinizi büyütmek için 30 Haziran saat 14:00’te buluşalım!
E-Ticarette Dijital Dönüşüm ve Stratejileri
Bitmiş Etkinlik
İstanbul Ticaret Odası, "E-Ticaret'te Dijital Dönüşüm ve Dijital Dönüşüm Stratejileri” konulu webinar düzenleyecek. Ücretsiz etkinliğimize siz de davetlisiniz.
Ayakkabı Sektöründe E-Ticaret
Bitmiş Etkinlik
02/07/2020
Bugün Greyder E-Ticaret Müdürü Ceyhun Kuyumcu İle Ayakkabı Sektöründe E-Ticaret konusunu değerlendireceğiz.
Yeni Normalde E-Ticaret
Bitmiş Etkinlik
03/07/2020
ME Consultancy olarak Ticimax'ın katkılarıyla düzenlediğimiz bu webinarda Yeni Normal'de E-Ticaret hakkında sohbet edeceğiz.
Etkinlik Ara