Dijital Pazarlama

Seo Hakkinda Merak Edilenler
Bitmiş Etkinlik
Ticimax, E-Ticaret Masası sohbetlerinin Whohu Pazarlama Direktörü Emrah Gazi Candan ile Instagram canlı yayınında SEO Hakkında Merak Edilenleri konuşacağız.  Saat 21:30'da E-ticaret Masasında Buluşalım.
Istanbul Ayvansaray Universitesi Online Kariyer Gunleri
Bitmiş Etkinlik
Dünyaca Covid-19 salgınına karşı mücadele vererek evde kaldığımız bu günlerde sektör profesyonellerini Online Kariyer Günleri’nde sizlerle buluşturuyoruz.
Online Sosyal Medya Yönetimi
Bitmiş Etkinlik
SosoMotion Kurucusu Songul Doğan tarafından En sade anlatımla Online Sosyal Medya Atölyesi'ne davetlisiniz. 3 günlük programla sayfanızı profosyonel şekilde yönetir hale gelebilirsiniz. Takipçilerinizi arttırarak onlarla sıkı bir bağ kurup hedeflediğiniz müşteri kitlesine ve kazanca ulaşabilirsiniz. ⠀
E-Ticaret Masası Mylovebutik.com e-ticaret girisim hikayesi
Bitmiş Etkinlik
Ticimax'ın E-Ticaret Sohbetleri Programında Pınar Keleş'in konuğu MyLoveButik Kurucu Ortağı Neslihan Yakut ile Instagram canlı yayınında www.mylovebutik.com'un E-ticaret Girişim Hikayesini konuşacağız.
Hayatını Dijital ile Dönüştüren Kadın Girişimciler
Bitmiş Etkinlik
Dördüncüsünü düzenleyeceğimiz etkinlikte dijital ile hayatını dönüştüren Dijital Pazarlama Eğitmeni Reyhan Açıkelli dijital ile nasıl tanıştığı, hayatını nasıl dönüştürdüğü anlatarak kadın girişimcilere yönelik dijital pazarlama tavsiyelerinde bulunacak.
Yurtdışı
Cost Attribution in Google Analytics (2)
Bitmiş Etkinlik
Please join us on Wednesday, June 24th at 16:30 CEST (10:30 ET), to learn how to automatically attribute your advertising cost data to Google Analytics using Funnel. We understand that everyone has busy schedules and can’t always attend hour-long webinars,...
Kisiler icin etkin linkedin kullanimi
Bitmiş Etkinlik
Kişiler Etkili Linkedin Kullanımı Eğitiminde buluşalım mı? Hem de ONLINE olarak istediğiniz yerden katılabileceğiniz şekilde. Şimdi 5 adımda bu ONLINE eğitime bakalım mı? 1. Bu eğitim ONLINE olarak nasıl gerçekleşecek? Bu eğitim için online kontenjanım 10 kişi. Özellikle 10 kişide...
Geleceğim E-ticaret Online Konferans
Bitmiş Etkinlik
30/06/2020
Geleceği birlikte yakalıyoruz! Geleceğim E-Ticaret Online Konferansı ile e-ticaret hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve işinizi büyütmek için 30 Haziran saat 14:00’te buluşalım!
Dijital Pazarlama Eğitimi
Bitmiş Etkinlik
Markanızı öne çıkarmak ve daha fazla kişi tarafından görünür olmasını sağlamak, web sitenizin ve dijital varlıklarınızın trafiğini artırmak ve dijital pazarlamaya dair bilmeniz gerekenler ve ipuçları bu eğitimde!
Ayakkabı Sektöründe E-Ticaret
Bitmiş Etkinlik
02/07/2020
Bugün Greyder E-Ticaret Müdürü Ceyhun Kuyumcu İle Ayakkabı Sektöründe E-Ticaret konusunu değerlendireceğiz.
Etkinlik Ara