Zor Zamanlarda ve Belirsizlikte Devam Edebilmek

Zor Zamanlarda

Eğitmen ve Profesyonel Koç Emre Peker, Kariyer konusunda belirsizlik barındıran anlarda ve zor zamanlarda nasıl bir yol izlemen gerektiğini seninle paylaşacak.

Canlı yayınımızı LinkedinYoutube, Instagram ve Facebook hesaplarımızdan takip et ve merak ettiğin soruları sor.

Kariyer.Net Hakkında

1999’dan bu yana Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle, iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor. Kariyer.net’in aday veritabanında 25 milyonu aşkın özgeçmiş bulunuyor. Kariyer.net üyesi 100 binin üzerinde şirket, ihtiyaç duyduğu işgücünü Kariyer.net aracılığıyla arıyor. Kariyer.net, İstanbul, Sakarya, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, gibi Türkiye’nin 15 büyük şehrinde bulunan ofisleriyle müşteri ve adaylarına hizmet veriyor.

Emre Peker Kimdir?

Simplimind’ın kurucusu Emre Peker Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunudur.

Otomotiv sektöründe Toyota’dan sorumlu Proje Mühendisi olarak başladığı iş hayatına Arçelik firmasında Proses Mühendisi olarak devam etti. 7 yıl boyunca hizmet verdiği Arçelik firmasındaki son 5 yılında Enerji Yöneticisi olarak görev yaptı.

İş hayatı boyunca proje yönetimi, kalite sistemleri, kriz yönetimi, ekip yönetimi, liderlik stratejileri, kurum kültürü, örgütsel iletişim gibi konularda uzmanlıklar edinip kurumsal hayatta ekipler yönetti.

2014 yılında Wing Chun savaş sanatı eğitimini aldı ve bu alanda eğitmenlik yaptı. Aynı yıl Zen felsefesi çalışmalarına başladı. Zihnin doğasını anlama, farkındalık geliştirme ve bedensel enerjinin geliştirilmesi konularındaki çalışmalarını sürdürmektedir. Bu alanlarda “Zamanı ve Hayatı Yönetme”, “Duygusal Zeka”, “Alışkanlık Kazanma ve Hayatı Dönüştürme” üzerine eğitimler ve atölyeler vermektedir.

2015 yılında koçluk eğitimlerini tamamlayarak Profesyonel Koç unvanını aldı (Sola Unitas / Yönetici Koçu, Takım Koçu).

Çalışmalarına Profesyonel Koçlukİçerik Üreticisi, Deneyim Tasarımcısı ve Eğitim Girişimcisi olarak devam etmektedir.

Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları
 • Başlangıç Tarihi
  26/06/2020 15:00
 • Bitiş Tarihi
  26/06/2020 16:00
 • Etkinlik Durumu
  Bitmiş Etkinlik
 • Etkinlik Alanı
 • Organizasyon
 • Kategori