Yeni Normalde Çalışma Sistemleri ve Girişimcilik

Yeni Normalde Çalışma Sistemleri & Girişimcilik

Yeni Normalde Çalışma Sistemleri ve Girişimcilik: Kariyer yolculuğunda sana destek olacak ve güncel bilgiler edinmeni sağlayacak yeni bir canlı yayınımızla karşındayız!

Kolektif House Kurucusu Ahmet Onur, Yeni Normalde Çalışma Sistemleri ve Girişimcilik hakkında merak edilenleri seninle paylaşacak. Canlı yayınımızı Linkedin, Youtube, Instagram ve Facebook hesaplarımızdan takip et ve merak ettiğin soruları sor.

Kariyer.Net Hakkında

1999’dan bu yana Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle, iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor. Kariyer.net’in aday veritabanında 25 milyonu aşkın özgeçmiş bulunuyor. Kariyer.net üyesi 100 binin üzerinde şirket, ihtiyaç duyduğu işgücünü Kariyer.net aracılığıyla arıyor. Kariyer.net, İstanbul, Sakarya, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Konya, İzmir ve Samsun’da bulunan ofisleriyle müşteri ve adaylarına hizmet veriyor.

Kolektif House Hakkında

Yeni ofis anlayışı Kolektif House; ‘Birlikten kuvvet doğar’ felsefesiyle, girişimcilere, şirketlere, freelance çalışanlara yaratıcı, verimli, sosyal ve ekonomik çalışma alanları sunuyor.

Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları