Yeni Çağın Aranan Becerileri ile Dijital Yakalı Olmak

Yeni Çağın Aranan Becerileri ile Dijital Yakalı Olmak

Kariyer yolculuğunda “Yeni Çağın Aranan Becerileri ile Dijital Yakalı Olmak” konulu dijitalleşmenin önemine değineceğimiz yeni bir canlı yayınımızda seninle buluşuyoruz!

Danışman, Yazar ve Konuşmacı İnan Acılıoğlu, sürekli gelişen dijital çağda iş hayatına adapte olabilmen için hangi becerileri nasıl kazanman gerektiğini ve neden iş hayatında dijital yakalı olmak gerektiğini seninle paylaşacak.

Canlı yayınımızı LinkedinYoutube, Instagram ve Facebook hesaplarımızdan takip et ve merak ettiğin soruları sor.

Kariyer.Net Hakkında

1999’dan bu yana Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle, iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor. Kariyer.net’in aday veritabanında 25 milyonu aşkın özgeçmiş bulunuyor. Kariyer.net üyesi 100 binin üzerinde şirket, ihtiyaç duyduğu işgücünü Kariyer.net aracılığıyla arıyor. Kariyer.net, İstanbul, Sakarya, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, gibi Türkiye’nin 15 büyük şehrinde bulunan ofisleriyle müşteri ve adaylarına hizmet veriyor.

İnan Acılıoğlu Hakkında

Dijital Dönüşüm konusunda tecrübeli olan İnan Acılıoğlu;

– Dijital Yakalı Olmak; Şirketler Çalışanlarını Dönüşüme Nasıl Hazırlamalı
– Operasyonel Mükemmellik; Verimlilik ve Maliyet Azaltma
– Liderlik ve Yöneticilik Becerileri gibi konularda eğitimler veriyor.

20 yıldan fazladır, küresel ve büyük yerel organizasyonlarda yöneticilik deneyimi olan Acılıoğlu Operasyonel Mükemmellik ve Dijital Dönüşüm stratejilerinin dizayn edilmesi, yayılımının sağlanması ve uygulanması; süreç iyileştirme, geliştirme ve değişim yönetimi çalışmalarına liderlik edilmesi gibi konularda ulusal ve uluslararası danışmanlık veriyor.

Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları
 • Başlangıç Tarihi
  23/06/2020 15:00
 • Bitiş Tarihi
  23/06/2020 16:00
 • Etkinlik Durumu
  Bitmiş Etkinlik
 • Etkinlik Alanı
 • Organizasyon
 • Kategori