Webrazzi Developer 2020

Webrazzi Developer 2020

Webrazzi Developer 2020‘de, önemi daha da artan yazılımcılar, yazılım dünyasının önde gelen teknoloji geliştiricileri ve yazılım şirketleri bir araya geliyor. Hem de bu kez Webrazzi tecrübesiyle online gerçekleşiyor.

Yazılım geliştirmeprogramlama dilleriteknoloji şirketlerinin altyapısal dönüşüm hikayeleri gibi geliştiricilerin gündemini oluşturan birçok başlık Webrazzi Developer 2020’de önemli konuklarıyla gündemimizde olacak. Yeni teknolojileri değerlendirip bunların günümüze nasıl entegre edilebileceğinden bahsedeceğiz. Yazılımcılık dikeyinde sektöre yön veren kişilerin yer alacağı konferansımıza katılarak kendinizi yazılım odağında geliştirebilirsiniz. Konuyla ilgili güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Kayıt olmak için Tıklayınız.

Webrazzi Hakkında

Webrazzi 2006 Ağustos’unda Arda Kutsal tarafından kuruldu. İnternet ve dijital teknoloji alanındaki gelişmeleri inceleyen ve analiz eden Webrazzi halen Türkiye’nin alanındaki öncü kuruluşlardan biri haline geldi.

Sektöre yön veren birçok profesyonelin düzenli takip ettiği Webrazzi, güncel yeni web girişimleri, yatırım haberleri gibi geniş kapsamlı  analizlere yer veriyor. Webrazzi özellikle yatırım ve girişim ekosistemiyle ilgili özel haberleri ve gelişmeleri ilk olarak duyurması ile Türkiye’deki diğer online yayınlardan ayrılıyor.

2014’te hem İngilizce versiyonunu yayına sokan hem de sosyalmedya.co’yu satın alarak içerik alanını büyüten Webrazzi girişim ve teknoloji alanında yalnızca Türkiye’de değil küresel ölçekte de bir ekosistem pazaryeri olmayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda yan ürünlere ve projelere imza atıyor.

Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları
 • Başlangıç Tarihi
  09/09/2020 09:00
 • Bitiş Tarihi
  09/09/2020 18:00
 • Etkinlik Durumu
  Bitmiş Etkinlik
 • Etkinlik Alanı
 • Organizasyon
 • Kategori