Türkiye Fintech Ekosistemi’ne Detaylı Bakış

Türkiye Fintech Ekosistemi

Türkiye Fintech Ekosistemi’ne Detaylı Bakış konulu Facebook ve Webrazzi ortaklığıyla Fintech odağında canlı yayın serisinin 2.si : Fintech Talks 2 Temmuz 2020 saat 15:00’de başlayacak.

Türkiye Fintech Ekosistemi Detaylı Bakış konuşmacıları Facebook Türkiye Ticaret Direktörü Ilke Carkci Toptas ve AkÖde CEO’u Sitare Sezgin olacak.

Canlı yayınlar Webrazzi.com’dan ve Facebook.com/webrazzi’den takip edilebilir. Canlı yayın haricinde de videoları daha sonrasında izlemek mümkün olacak.

Webrazzi Hakkında

Webrazzi 2006 Ağustos’unda Arda Kutsal tarafından kuruldu. İnternet ve dijital teknoloji alanındaki gelişmeleri inceleyen ve analiz eden Webrazzi halen Türkiye’nin alanındaki öncü kuruluşlardan biri haline geldi.

Sektöre yön veren birçok profesyonelin düzenli takip ettiği Webrazzi, güncel yeni web girişimleri, yatırım haberleri gibi geniş kapsamlı  analizlere yer veriyor. Webrazzi özellikle yatırım ve girişim ekosistemiyle ilgili özel haberleri ve gelişmeleri ilk olarak duyurması ile Türkiye’deki diğer online yayınlardan ayrılıyor.

2014’te hem İngilizce versiyonunu yayına sokan hem de sosyalmedya.co’yu satın alarak içerik alanını büyüten Webrazzi girişim ve teknoloji alanında yalnızca Türkiye’de değil küresel ölçekte de bir ekosistem pazaryeri olmayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda yan ürünlere ve projelere imza atıyor.

Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları
 • Başlangıç Tarihi
  02/07/2020 15:00
 • Bitiş Tarihi
  02/07/2020 16:00
 • Etkinlik Durumu
  Bitmiş Etkinlik
 • Etkinlik Alanı
 • Organizasyon
 • Kategori