Tüketicilerin Duygularını Anlamak – İçerik Bulutu Akademi

İçerik Bulutu Akademi webinar serisi Doç. Dr. Yener Girişken ile devam ediyor.

Girişken, nörobilim ve pazarlama ilişkişini, dijitalle birlikte değişen tüketici kararlarını ve markaların iletişim çalışmalarının nasıl olması gerektiğini ele alacak.

Doç. Dr. Yener Girişken Kimdir?
Doktorasını İstanbul Üniversitesi Pazarlama Bilim Dalı’nda alan Doç. Dr. Yener Girişken, ABD’de Kuzey Karolina Üniversitesi’nde pazarlama odaklı MBA yapmıştır.
Türkiye’nin ilk nöropazarlama şirketi ThinkNeuro’nun kurucusu ve CEO’sudur. Thinkneuro, 2011 yılından itibaren nöropazarlama sistemleriyle reklam, alışveriş ve müşteri deneyimi (UX, CX), marka konumlandırma, motivasyon, dijital pazarlama ve fiyat araştırmaları yapmakta ; 17 ülkede hizmet vermektedir.

TED konuşmacısı olan Girişken, Türkiye ve dünyada nöropazarlama alanında akademik ve profesyonel birçok konferansa konuşmacı olarak davet edilmiştir. Dünya Nöropazarlama Bilim ve İş Konseyi (NMSBA)’nin Türkiye başkanı olan Girişken aynı zamanda Türkiye Araştırmacılar Derneği başkanıdır.

Gerçeği Algıla – Nöropazarlama Yolculuğunda İlk Adımlar isimli nöropazarlamanın teori ve uygulamalarını kapsayan kitabı başta olmak üzere birçok uluslararası akademik yayını bulunan Girişken, İstanbul Altınbaş Üniversitesi’nde tüketici nörobilimi üzerine çalışmalar yapmakta ve İşletme Yüksek Lisans Programı’nda nöropazarlama dersi vermektedir.

Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları