Tarımda İleri Teknolojiler – Bilişim Zirvesi

Tarımda İleri Teknolojiler

Dijital Arena “Tarımda İleri Teknolojiler” konulu etkinlik 1 Temmuz 2020’de saat 14:00`te. Tarım Teknolojisine ilgi duyanları bekliyoruz.

Akıllı tarım, akıllı hayvancılık ve akıllı köy yaklaşımı ile de köylerin demografik, ekonomik, sosyal ve çevresel etkilerinin araştırılması mümkün.

Tarımsal üretimde verim kayıplarının önüne geçmek ve sürdürülebilir karlılığı artırmak için dijital teknolojiler imdada yetişiyor. Ayrıca, hayvancılıkta da aynı şartlar söz konusu. Hayvanların sağlık, salgın hastalık, beslenme, üreme, gelişim, yumurtlama, kuluçka, süt verme vb. tüm süreçlerinin dijital teknolojilerle takip edilmesi ve sonuçta bir veri yönetimi sisteminin oluşturulması mümkün.

Tarım ve hayvancılıkta maksimum verim için akıllı teknolojilerin ayrıntıları bu dijital etkinlikte Türkiye İş Bankası Premium Sponsorluğunda ele alınacaktır.

Kayıt için Tıklayınız.

Bilişim Zirvesi Kimdir?

Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi, içerisinde BThaber, M2S ve BTburada şirketlerini de bulunduran, “Bilişim sektöründe gündem oluşturmak ve katma değer sağlamak” misyonunu üstlenmiş BTHABER ŞİRKETLER GRUBU bünyesinde bir limited şirkettir.

Bilişim Zirvesi, 2000 yılından bu yana Türkiye’nin teknoloji ve bilişim gündemini belirleyen; geleceği bugüne taşıyarak bu konuda bireylerin, şirketlerin ve ülkemizin vizyon, strateji ve yol haritası oluşturmasını destekleyen; yeni teknolojilerin ekonomi, siyaset ve sosyal yaşamımıza etkilerini çok boyutlu ele alan; yarına nasıl hazırlanmamız gerektiğini ortaya koyan; etki alanı olarak bölge ülkeleri de kapsayan en geniş ve zengin içerikli etkinliği olma özelliğini taşıyor. Her yıl gerçekleştirilmekte olan uluslararası Bilişim Zirvesi – ICT Summit etkinliği, Türk İş Dünyası’nın teknoloji ile etkileşiminin bugününü ve geleceğini konuşturan ülkemizin ve bölgenin lider iş ve işbirliği etkinliği olma özelliğini de devam ettiriyor.

Yıllardır iş dünyası, devlet, siyasiler, akademisyenler, girişimciler ve yatırımcıları bilişim dünyası profesyonelleriyle buluşturan Bilişim Zirvesi, uluslararası kimliği, köklü, güçlü, özgün ve zengin içerikli yapısıyla bu alandaki en önemli bilgi, paylaşım ve buluşturma ortamı oldu ve olmaya devam ediyor. 2000 yılından bu yana edindiği eşsiz birikimle ülkemizin ve bölgenin lider etkinliği haline gelen Bilişim Zirvesi, gündem oluşturan içeriği, bilişim dünyasının tüm oyuncularını kucaklayan yapısı, tüm tarafları bir araya getiren ve buluşturan özelliği, geleceğe dönük yüzü ve yeniliklere açık kimliğiyle bilişim sektörünün de bütünleşik yapısını ve gücünü gösterdiği etkinliklerin başında geliyor.

Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları