Sağlıklı Yaşamın İpuçları

Sağlıklı Yaşamın İpuçları

Değerli Uzman Fiyoterapist arkadaşımız Deniz Alkan ile herkes için sağlıklı yaşamın ipuçları konusunu girişimci bakış açısıyla konuşacağız. Sağlıkla ilgili devamlı yazılarda yazan Deniz hanım önce kendimize bakmadan iyi girişimlerin kurulamayacağını, spor, sağlık bilgi ve deneyimlerinden gelen örneklerle bize anlatacak.

İşyerleri için de güne dinamik ve enerjik başlamanın toplu pratik egzersizlerin yapılmasının iş yerlerinde verimliliği nasıl artırdığını örneklerle gösterecek. Güzel sağlıklı yaşamın ipuçları ve neşeli yaşam için pratik önerileri de olacak.

Etkinliğe katılmak için Tıklayınız.

2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Yüksek lisans mezunu olan Uzm. FZT. Deniz Alkan, fizyoterapinin her türünü 20 yıldır aktif olarak çalışmaktadır. Özellikle spor fizyoterapi çalışmaları ve sağlıklı yaşam antrenörlük eğitimleri almıştır.Ülkemizde az bulunan test ve egzersiz sistemlerini kullanma becerisi ve pek çok spesifik kurs eğitimlerini düzenlemekte ve uygulayabilmektedir. Sporun her türüne karşı ilgi ve sevgi ile araştırmalarına devam etmektedir. SAMSUNG kutalararası boğaziçi yüzme yarışlarında boğazı geçen Antalyalı bir açık deniz yüzücüsüdür.

Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları