Online Kariyer Günleri – İstanbul Ayvansaray Üniversitesi

Istanbul Ayvansaray Universitesi Online Kariyer Gunleri

Dünyaca Covid-19 salgınına karşı mücadele vererek evde kaldığımız bu günlerde sektör profesyonellerini Online Kariyer Günleri’nde sizlerle buluşturuyoruz. Her hafta yeni konukların katılacağı instagram canlı yayınlarımıza davetlisiniz!

Bu haftaki konuğumuz Clicksus Digital Kurucusu Özgür Gündüz ile Dijital Pazarlama konuşacağız.

Online Etkinliğe Katılmak için Tıklayınız.

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Hakkında:

Ana yerleşkesi Merter’de bulunan, Ayvansaray ve Yenibosna olmak üzere 3 farklı merkezi lokasyonda konumlanan İstanbul Ayvansaray Üniversitesi; bilim, sanat ve tasarım üçlüsünü bir arada yeniden yorumlayarak inovasyon ve sürekli gelişimi hedefleyen, öncü teknolojileri hayata geçirmeye odaklanmış bir şehir içi üniversitesidir. Bünyesinde; Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Plato Meslek Yüksek Okulu’nu bulundurmakta olan üniversitemizin hedefi; girişimcilik kültürünü benimsemiş, özgüveni yüksek mezunlar yetiştirmektir.

Doç. Dr. Tolga Yazıcı başkanlığında çalışmalarına devam eden üniversitemiz; eğitim alanında edinilen bu bilgi birikimi ve tecrübenin ülke kalkınmasına ek bir katma değer olarak yeniden dâhil edilmesi ve ülkemizin nitelikli insan gücü yetiştirilmesi idealine katkıda bulunmak maksadıyla eğitim, öğretim ve araştırma alanındaki faaliyetlerini arttırarak devam ettirme arzusundadır.

Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları