Kapitalizm 2.0 Sosyal Fayda ve Pazarlama Trendlerinde Neleri Güncelliyor?

Kapitalizm 2.0 Sosyal Fayda ve Pazarlama Trendlerinde Neleri Güncelliyor

Kapitalizm 2.0 Sosyal Fayda ve Pazarlama Trendlerinde Neleri Güncelliyor? sorusuna yanıt arayacağımız girişim sohbetlerinde ülkemizde sosyal girişimciliğe büyük katkıları olan Sayın İsmail Hilmi Adıgüzel bu haftaki konuğum.

“Akşamdan sabaha bu acımasız sert sistemin değiştirilmesi büyük felaketlere sebep olacağını her aklı başında kişinin dile getirdiğine şahit olduk fakat bu sisteminde bu şekilde devam etmesi de mümkün değil. Herşeyin değiştiği ve geliştiği bir dönemde kapitalizmin de güncellenmediğini düşünmek pek doğru olmazdı.Yaklaşık 5 yıldır güncelleme yavaş yavaş devam ediyor. Bir beş yıl daha sürmesinin ardından büyük ölçüde yeni bir versiyona geçmiş olacağız. Bu yeni versiyon da sosyal faydanın öne çıktığı kapitalizm versiyon 2.0 yani sosyal fayda odaklı şirketlerin dönemi.”

Tüm dostları davet ediyoruz. Geleceğin yeni trendlerine göre girişimci olmayı, iş kurmayı düşünen,çalıştıkları kurumu daha iyi yerlere getirmek, satış pazarlama sorunlarını çözme yollarını arayan, sosyal girişimciliğe, sosyal faydanın yararına inanan herkes davetlidir.

Sosyal Fayda ve Pazarlama Trendlerinde Neleri Güncelliyor Etkinliğini izlemek için Tıklayınız.

Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları