Industrial Digitalization Conference

Industrial Digitalization Conference

Industrial Digitalization Conference, Alman Devi Deutsche Messe A.G’den bir büyük yenilik daha! Türkiye ofisi Hannover Fairs Turkey’in yeni hizmeti; dijital etkinlik platformu Connection Days ile Tanışın!

360 derece İmalat sanayiiden, otomotiv endüstrisine, iklimlendirme sektöründen, halı ve zemin kaplamalarına, enerjiden, alüminyum teknolojilerine kadar Avrasya bölgesinde alanında lider B2B ihtisas fuarlarının organizatörü Hannover Fairs Turkey, Haziran ayı itibariyle fiziki fuarlarının yanı sıra ConnectionDays.com ile dijital etkinlikler serisinin organizatörü olarak da sektör profesyonellerinin hizmetinde!

Fiziki fuar organizasyonu alanındaki faaliyetlerimizin yanı sıra Connectiondays.com dijital etkinlik platformumuzda organize edeceğimiz uluslararası nitelikteki konferans ve etkinlikler serisinin ilki 25 Haziran’da sizlerle buluşuyor…

Deutsche Messe’nin, uluslararası networking gücüyle tüm dünya genelinden katılımcı ve ziyaretçilerin dijitaldeki buluşma noktası; Connectiondays.com, dijital etkinlik ve online konferanslar serisinin ilki “Industrial Digitalization Conference”ı kaçırmamak için kaydınızı yaptırmayı unutmayın!

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. Hakkında:

1996 yılında kurulan Hannover Fairs Turkey Fuarcılık, dünyanın en büyük 10 fuar şirketi arasında yer alan Deutsche Messe AG’nin Türkiye’deki fuarlarının planlanması, organizasyonu ve uygulamasından sorumludur. İş ortakları ile birlikte 18 ticari fuar düzenlemektedir. Bu fuarların büyük çoğunluğu imalat endüstrisine odaklı fuarlardır. Türkiye’de düzenlediği fuarların yanı sıra, Hannover Fairs Turkey’nin bir diğer faaliyet konusu ise dünyanın çeşitli ülkelerinde Deutsche Messe AG tarafından düzenlenen fuarlara Türkiye’den katılımları organize etmektir.

Hannover Fairs Turkey’in bu pazardaki başarısının anahtarı Türk ihracatçıları, üreticileri ve yabancı yatırımcıları tek bir çatı altında buluşturan uluslararası düzeyde fuarlar yaratırken yerel bilgi ile uluslararası uzmanlığı birleştirmiş olmasıdır. Uyguladığı yüksek standartlar ile etkin bir ticaret platformu yaratarak, firmalar için yeni iş bağlantıları kurmanın ve büyüyen pazarlara ulaşmanın en elverişli yolunu sunar.

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık tarafından organize edilen fuarlar:

WIN EURASIA Fuarları (CeMAT EURASIA, Industrial Energy Systems EURASIA, IAMD EURASIA, Metalworking EURASIA, SurfaceTechnology EURASIA, Welding EURASIA), Automechanika Istanbul (Messe Frankfurt işbirliği ile), ICCI – Powered by POWER-GEN, DOMOTEX Turkey, ISK-SODEX Istanbul, teskon+SODEX, SODEX ANKARA, Pool Expo, ANKIROS, ANNOVER, TÜRKCAST, ALUEXPO

Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları