Hayatını Dijital ile Dönüştüren Kadın Girişimciler

Hayatını Dijital ile Dönüştüren Kadın Girişimciler

Hayatını Dijital ile Dönüştüren Kadın Girişimciler: Ahmet Muhammed Çalmuk moderatörlüğünde dördüncüsünü düzenleyeceğimiz etkinlikte dijital ile hayatını dönüştüren Dijital Pazarlama Eğitmeni Reyhan Açıkelli dijital ile nasıl tanıştığı, hayatını nasıl dönüştürdüğü anlatarak kadın girişimcilere yönelik dijital pazarlama tavsiyelerinde bulunacak.

Tüm bunlar ve daha fazlası için 22 Haziran saat 21:00’de canlı yayında @udgdernegi Instagram hesabında buluşuyoruz.

Reyhan Açıkelli’ye sorularını yaz canlı yayında cevaplasın!

Uluslararası Dijital Girişimcilik Derneği Hakkında

UDGD, dünya arenasında filizlenen dijital teknolojilerin ve dijitalleşme kültürünün Türkiye’de faaliyet gösteren girişimcilere doğru aktarılması vizyonu ile kurulmuştur. 2018 yılında onaylanmış tüzüğüyle Dernekler Masası tarafından resmi olarak kayıtlara geçmiş bir kuruluştur. Temel ilkeleri ve faaliyet alanları “Güçlü İletişim, Dijital Dönüşüm ve Sürdürülebilir Gelişim” olarak üç ana başlıkta toplanmaktadır. Bu çerçevede eğitim, seminer, etkinlik, kaynak üretme ve proje geliştirme süreçlerini organize etmeye devam ediyor.

Etkinlik Detayları
Etkinlik Adı
Hayatını Dijital ile Dönüştüren Kadın Girişimciler
Etkinlik Alanı
Instagram,
Başlangıç Saati
Haziran 22, 2020
Bitiş Saati
Haziran 22, 2020
Etkinlik Hakkında
Dijital ile hayatını dönüştüren Reyhan Açıkelli dijital ile nasıl tanıştığı,anlatacak ve girişimcilere yönelik dijital pazarlama tavsiyelerinde bulunacak.
Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları