Geleceğim E-ticaret Online Konferans

Geleceğim E-ticaret Online Konferans

Geleceği birlikte yakalıyoruz! Geleceğim E-Ticaret Online Konferansı ile e-ticaret hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve işinizi büyütmek için 30 Haziran saat 14:00’te buluşalım!

Geleceğim E-ticaret online konferansına katılarak geleceği yakalayın!

Son 3 yılda e-ticaret hacmi Türkiye’de 1.2 kat artarken Trendyol’da 5 kat arttı. Günlük 15 milyondan fazla ziyaretçiyi kaçırmamak için hemen siz de satıcı olun!

Etkinlik katılım linki, 30 Haziran saat 14:00’da aktif olacaktır. 14:00’da linke tıklayarak yayına giriş yapabilirsiniz.

Etkinliğe katılmak için Tıklayınız.

Trendyol Hakkında

Müşterilerimize teknoloji ile her zaman, her yerde en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak amacıyla 2010 yılında kurulduk. 25 milyondan fazla üyemiz, 2000 kişilik ekibimizle Türkiye’nin ve MENA bölgesinin en büyük ve en hızlı büyüyen e-ticaret platformuyuz. Moda, elektronik, ev & mobilya, gıda, anne-çocuk, kozmetik gibi birçok kategoride yılda 200 milyondan fazla ürünü müşterilerimize ulaştırıyoruz.

TRENDYOL TECH

Çok hızlı büyüyen bir teknoloji şirketiyiz. Hızlı büyüme ile birlikte ölçek anlamında yaşanabilecek zorlukların üstesinden gelmek için Trendyol Tech’i kurduk. Trendyol Tech ekibi teknolojiyi kullanarak daha hızlı büyümemizi mümkün kılıyor. Benzeri olmayan bir kültüre sahibiz. Agile kelimesini alışılageldiği anlamda kullanmıyoruz. Çok güçlü bir Agile anlayışımız var. Mühendislik uygulamalarını TDD, Clean Code, Continuous Delivery, Pair Programming, Being Full Stack & Polyglot , Servant Leadership, DevOps Fluency gibi mükemmel yazılımlar oluşturmak için tercih ediyoruz. Bir iş alanı etrafında organize edilmiş sürekli öğrenen ve farklı teknik yetkinliklere sahip çapraz fonksiyonel özerk ekiplerimiz var. Sürekli öğrenmeye inanıyoruz ve Trendyol Tech’in içinde ve dışında düzenli meet-up’lar düzenliyoruz.

TRENDYOL EXPRESS

E- ticaret sektörünün odağında, müşteri memnuniyetini önceliği haline getirmiş Trendyol Express’i, eğitimli ekibiyle kaliteli teslimat deneyimleri yaşatmak için kurduk. Trendyol Express mevcutta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir, Aydın ve Kocaeli’nde hizmet veriyor, kısa zaman içerisinde diğer illerde de hizmet vermeye başlayacak.

DOLAP

2016 yılında kurulan ve 2017’den bu yana Türkiye’de ikinci el kıyafet alışverişine öncülük eden Dolap, Türkiye’nin kendi alanında en büyük uygulaması. Bir Trendyol start-up kuruluşu olan Dolap ile ileri teknolojiyle kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimini daha ileriye taşımayı, tüm dünyanın adapte olduğu ikinci el alışveriş alışkanlığını Türkiye’de de oturtmak ve kadınlara ek bir gelir yaratmayı hedefliyoruz.

Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları
 • Başlangıç Tarihi
  30/06/2020 14:00
 • Bitiş Tarihi
  30/06/2020 15:00
 • Etkinlik Durumu
  Bitmiş Etkinlik
 • Etkinlik Alanı
 • Organizasyon
 • Kategori