Finans Sektöründe Whatsapp’ın Yeri – Webrazzi

Finans Sektöründe Whatsapp'ın Yeri

Finans Sektöründe WhatsApp’ın Yeri konulu Facebook ve Webrazzi ortaklığıyla Fintech odağında canlı yayın serisi: Fintech Talks 25 Haziran 2020 saat 16:00’da başlayacak.

Finans Sektöründe WhatsApp’ın Yeri – Fintech Talks ile ilgili konuşmacıları Facebook Mobil Uygulamalar, Telekom ve Finansal Servisler Strateji Lideri Kaan Camgöz ve Yapı Kredi Kıdemlı Başkan yardımcısı ve Dijital Bankacılık Direktörü Evren Şahin olacak.

Canlı yayınlar Webrazzi.com’dan ve Facebook.com/webrazzi’den takip edilebilir. Canlı yayın haricinde de videoları daha sonrasında izlemek mümkün olacak.

Webrazzi Hakkında

Webrazzi 2006 Ağustos’unda Arda Kutsal tarafından kuruldu. İnternet ve dijital teknoloji alanındaki gelişmeleri inceleyen ve analiz eden Webrazzi halen Türkiye’nin alanındaki öncü kuruluşlardan biri haline geldi.

Sektöre yön veren birçok profesyonelin düzenli takip ettiği Webrazzi, güncel yeni web girişimleri, yatırım haberleri gibi geniş kapsamlı  analizlere yer veriyor. Webrazzi özellikle yatırım ve girişim ekosistemiyle ilgili özel haberleri ve gelişmeleri ilk olarak duyurması ile Türkiye’deki diğer online yayınlardan ayrılıyor.

2014’te hem İngilizce versiyonunu yayına sokan hem de sosyalmedya.co’yu satın alarak içerik alanını büyüten Webrazzi girişim ve teknoloji alanında yalnızca Türkiye’de değil küresel ölçekte de bir ekosistem pazaryeri olmayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda yan ürünlere ve projelere imza atıyor.

 

Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları
 • Başlangıç Tarihi
  25/06/2020 16:00
 • Bitiş Tarihi
  25/06/2020 17:00
 • Etkinlik Durumu
  Bitmiş Etkinlik
 • Etkinlik Alanı
 • Organizasyon
 • Kategori