E-Ticaret Dünyasında Önemli Oyuncu Olmanın Adımları (Online Eğitim)

E-ticaret dunyasinda onemli oyunca olmanin adimlari -CrenvoIK

Özellikle internet üzerinde günün önemli bölümünü geçirdiğimiz ve alışveriş alışkanlıklarımızın da online’a evrildiği bu günlerde e-ticaretin önemi müşterilerini kaybetmek istemeyen ve dijital çağa ayak uydurmak isteyen tüm firmaların gündeminde. Lokallikten çıkmak, sürekli ulaşılabilir olmak, marka bilinirliğini artırmak ve sürekli satış hacmini geliştirmek için online kanallardan müşteri hedef kitlesine ulaşmak artık büyük bir gereklilik haline geldi. Ancak; her yeni gün açılan e-ticaret siteleri ile rakipler arasında fark yaratmak ve satış pastasından büyük dilimi almak oldukça zor. Bu durumda da aslında “ne” sattığınızdan çok “nasıl” satış yaptığınız ve hedef kitlenize ne şekilde ulaşmanız gerektiği önemli noktalar haline geliyor. Özellikle hızla değişen e-ticaret trendlerini yakından takip ederek bu trendleri uygulanabilir hale getirmek ise e-ticarete dair olmazsa olmazlardan.

L’Oréal- Head of ECommerce, Deniz Kutsal ile canlı olarak Zoom üzerinden gerçekleştireceğimiz bu eğitimde e-ticaretin tarihçesinden Türkiye’deki yerine, e-ticaret için doğru strateji oluşturmaktan sosyal medya iletişime, lojistik ve müşteri hizmetlerinden ilham veren başarı hikayelerine, e-ticaret trendlerinden, iş modellerine kadar birçok konuyu ele alacağız.

Online gerçekleştirdiğimiz eğitimlerde kontenjan sınırımız olduğundan dolayı, kayıt yaptırmak için acele etmenizi öneririz 🙂 

Etkinlik İçeriği

  • Türkiye ve Dünyada E-Ticarete genel bakış
  • E-Ticaret iş modellerini tanıyalım
  • Doğru E-Ticaret Stratejisi oluşturmak için 3 Adım
  • Hızla değişen E-Ticaret trendleri
  • E-Ticaretin olmazsa olmazları: İçerik, Lojistik ve Müşteri Hizmetleri
  • Conversion ve trafik odağında performans pazarlama ve sosyal medya iletişimi
  • Türkiye ve dünyada ilham veren E-Ticaret başarı hikayeleri
  • Soru-cevap

Not: Eğitim ücretli olup kayıt için tıklayın

Ayrıntılı bilgi ve Kayıt için:

[email protected]

[email protected]

Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları