E-İhracat’ın Matematiği – Worldef

E-İhracat'ın Matematiği

E-İhracat’ın Matematiği konulu Bu haftaki T-SOFT E-İhracat Seminerlerinde konuğumuz T-Soft Satış Müdürü Tolgay Çetinkaya ve Çağdaş Yeşilbağ.

– Yurtdışı Pazaryerlerinde Satış
– Paypal Hesabının Alınması
– Uluslararası Ödeme Süreçleri
– Uluslararası Lojistik Süreçleri
– E-İhracatta İçerik ve Fiyatlandırmanın Önemi
– E-İhracat Entegrasyon Süreçleri
– B2B’den B2C ve B2B2C’ye ve daha birçok konu…

Kayıt için Tıklayınız.

WORLDEF Kimdir?

2017 yılında Ömer Nart tarafından kurulan WORLDEF, uluslararası e-ihracat platformudur. E-ihracat ekosisteminde Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası eğitim, etkinlik ve danışmanlık organizasyonu olan WORLDEF, TİM ve Ticaret Bakanlığı desteğiyle Türkiye’nin üretim gücü ve kapasitesini e-ihracat ile geliştirmeye odaklanmıştır. Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi haline getirme vizyonu taşımaktadır. E-ihracatı KOBİ’lere ve perakende markalarına daha ulaşılabilir yapmayı hedeflemektedir.

Türkiye İş Bankası, 2019 yılında WORLDEF’in ana iş ortağı; TRT ise ana medya sponsoru olmuştur. Diğer yandan, MasterCard, Google, DHL ve UPS gibi uluslararası şirketler WORLDEF’i desteklemiştir. Bu çerçevede WORLDEF öncülüğünde, Türkiye’nin ve bölgenin ilk e-ihracat konferansı Ağustos 2017 tarihinde organize edilmiştir. Nisan 2018, Aralık 2018 ve Mayıs 2019 tarihlerinde de sınır ötesi e-ticaret ekosisteminden binlerce sektör çalışanının katıldığı WORLD ECOMMERCE FORUM’lar organize edilmiş; bu forumlar ulusal ve uluslararası düzeyde ciddi ses getirmiştir. Platform, ayrıca Mart 2020‘de Türkiye’nin ilk ve tek e-ticaret liderleri topluluğu ECOM LEADERS CLUBun lansmanını yapmıştır.

Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları
 • Başlangıç Tarihi
  25/06/2020 21:00
 • Bitiş Tarihi
  25/06/2020 22:00
 • Etkinlik Durumu
  Bitmiş Etkinlik
 • Etkinlik Alanı
 • Organizasyon
 • Kategori