Dijital Bankacılıkta Otomasyon ve Makine Öğrenimi

Dijital Bankacılıkta Otomasyon ve Makine Öğrenimi

Fintech Talks‘un “Dijital Bankacılıkta Otomasyon ve Makine Öğrenimi” adlı beşinci oturumu, bir önceki oturumlarda da olduğu gibi Arda Kutsal‘ın moderatörlüğünde; Facebook’un Performans ve Ürün Lideri Can Gökhan ve Akbank’ın Dijital Bankacılık Satış Müdürü Oktay Kalem‘in katılımlarıyla gerçekleşecek.

Yeni oturumda dijital bankacılıkta otomasyonunun ve makine öğreniminin önemini, bu kavaramların hem şirketlere hem de kullanıcılara ne gibi faydalar sağladığını öğreneceğiz. Facebook’un bu alanda Akbank’a ne gibi faydalar sağladığı da gündemimizde olacak.

Canlı yayınlar Webrazzi.com’dan ve Facebook.com/webrazzi’den takip edilebilir. Canlı yayın haricinde de videoları daha sonrasında izlemek mümkün olacak.

Fintech Talks’un hem geçmiş hem de gelecek oturumlarına buradan göz atabilirsiniz. Her perşembe devam edecek Fintech Talks oturumları için takipte kalın!

Webrazzi Hakkında

Webrazzi 2006 Ağustos’unda Arda Kutsal tarafından kuruldu. İnternet ve dijital teknoloji alanındaki gelişmeleri inceleyen ve analiz eden Webrazzi halen Türkiye’nin alanındaki öncü kuruluşlardan biri haline geldi.

Sektöre yön veren birçok profesyonelin düzenli takip ettiği Webrazzi, güncel yeni web girişimleri, yatırım haberleri gibi geniş kapsamlı  analizlere yer veriyor. Webrazzi özellikle yatırım ve girişim ekosistemiyle ilgili özel haberleri ve gelişmeleri ilk olarak duyurması ile Türkiye’deki diğer online yayınlardan ayrılıyor.

2014’te hem İngilizce versiyonunu yayına sokan hem de sosyalmedya.co’yu satın alarak içerik alanını büyüten Webrazzi girişim ve teknoloji alanında yalnızca Türkiye’de değil küresel ölçekte de bir ekosistem pazaryeri olmayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda yan ürünlere ve projelere imza atıyor.

Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları
 • Başlangıç Tarihi
  23/07/2020 16:00
 • Bitiş Tarihi
  23/07/2020 17:00
 • Etkinlik Durumu
  Bitmiş Etkinlik
 • Etkinlik Alanı
 • Organizasyon
 • Kategori