Değişim Sürecinde Dengede Kalmak

Değişim Sürecinde Dengede Kalmak

Değişim Sürecinde Dengede Kalmak konulu Yaşanan değişimlerin kariyer yolculuğuna etkisini ele alacağımız canlı yayınımızda yine bir aradayız!

Eğitim Danışmanı Engin Yıldırım, karşı karşıya kaldığımız değişim süreçlerinde nasıl dengede kalabileceğimizi ve değişimleri pozitife çevirebilmenin ipuçlarını seninle paylaşacak.

Canlı yayınımızı LinkedinYoutube, Instagram ve Facebook hesaplarımızdan takip et ve merak ettiğin soruları sor.

Kariyer.Net Hakkında

1999’dan bu yana Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle, iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor. Kariyer.net’in aday veritabanında 25 milyonu aşkın özgeçmiş bulunuyor. Kariyer.net üyesi 100 binin üzerinde şirket, ihtiyaç duyduğu işgücünü Kariyer.net aracılığıyla arıyor. Kariyer.net, İstanbul, Sakarya, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, gibi Türkiye’nin 15 büyük şehrinde bulunan ofisleriyle müşteri ve adaylarına hizmet veriyor.

Engin Yıldırım Hakkında

Uzun dönem askerliğimi saymazsak 21 yıllık iş hayatımda üç kez iş değiştirmiş biri olarak çok fazla CV yazma deneyimimim olmadı. En son çalıştığım eğitim-danışmanlık firmasının sitesi için ve gerektiğinde müşterilere gönderilmek üzere yazdığım CV metni de “Engin YILDIRIM, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi, İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünde tamamladı” şeklindeki -şu anda bana çok garip gelen- bir cümleyle başlar.

O cümleleri sanki bir başkasını anlatır gibi yazan da bendim oysa. Bu sebeple bugüne kadarki bütün eğitimimin, deneyimimin, birikimimin, hayallerimin, aldığım tavsiyelerin, yaptığım hataların, başarılarımın, seçimlerimin ve tüm yaşanmışlığımın bir meyvesi olarak -an itibariyle birdokuz eğitim-koçluk-danışmanlık can bulurken“kendimi tanıtan yazı”yı da gerçekten “kendi”mi tanıtır gibi yazmak istedim.

Paylaşmak Güzeldir. Bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızda paylaşın!
Lütfen Yorum Yazın
Etkinlik Detayları