Etkinlik Takvimi

Size Özel Etkinlikler
Ufkunuzu açacak online eğitim,seminer,konferans,sanat etkinliklerine hemen göz atın!
Görsel Standartlar.pptx (16)-f38421ae
12/04/2020
Idealscrum ve SCRUMstudy ™, toplam 5 saat olmak üzere “Scrum Fundamentals Certified (SFC ™)” sertifikasyon sınavına hazırlanmanız için, 1 saatlik ücretsiz “Scrum” online webinar ve ardından eğitmen liderliğinde 4 saatlik bir online ders düzenlemektedir.
Bitmiş Etkinlik
Bu haftaki webinarımızda ''Amazon, Ebay Ve Etsy Entegrasyon Süreci''konusu ile konuğumuz Engin Sezgin.
Ücretsiz Etkinlik
Yurtdışı
Visual Search is revolutionizing how customers find and buy products. Google, Amazon, Pinterest, and Bing have been at the forefront of the industry, In this webinar Changing the way you do business will be discussed.
Bitmiş Etkinlik
Kişisel Marka Oluşturmak Freelance Çalışmak
Online Career Talks serimizde bu hafta Umut Çanak (Seyyar Tasarımcı) bizlerle. Yaklaşık 11 yıldır seyyartasarımcı kimliği ile freelance olarak çalışan Çanak ile "Kişisel Marka Oluşturmak","Freelance Çalışmak" gibi konuları konuşacağız.
Bitmiş Etkinlik
Kriz doneminde etkin sirket yonetimi nasil olmali
İşletme Yönetimi alanında yaşanan paradigma değişikliği her yönüyle tartışılmaya devam ediyor.Pandemi sürecinde etkin şirket yönetimini başaran şirketlerle ilgili sohbetimiz pazar akşamı 21.00'de canlı yayında.
Bitmiş Etkinlik
Yeni Normalde Çalışma Sistemleri & Girişimcilik
16/06/2020
Kolektif House Kurucusu Ahmet Onur, yeni normalde çalışma şekillerinin hangi yöne evrileceği konusunda öngörülerini ve girişimcilik hakkında merak edilenleri seninle paylaşacak.
Bitmiş Etkinlik
Etkinlik Ara